Nasze działania

Spacery z psiakami

Wychodzisz ze swoim psiakiem codziennie na spacer? A może to tylko rundka dookoła bloku i szybki powrót?
Ważnym elementem rozwoju psa i warunek jego szczęścia w dorosłym życiu to okazje do penetrowania nowych terenów i zapoznawania się z nieznanymi wcześniej zapachami. Najlepiej w towarzystwie psów i ludzi, których zna i którym ufa.
Ten efekt staramy się osiągnąć podczas organizowanych co jakiś czas spacerów. Spotykamy się w wybranym miejscu o określonej porze, najczęściej w towarzystwie behawiorysty i przemierzamy z naszymi zwierzakami łąki i zarośla

Miejsca Przyjazne Psiakom

Coraz częściej idąc przez Radlin lub sąsiednie miasta mijamy tabliczki lub naklejki z przekreślonym wizerunkiem psa i informacją, że w danym sklepie z psem wejść nie możemy.  Chcąc wypromować nieco inny trend postanowiliśmy szukać miejsc w okolicy, które – odwrotnie – bardzo chętnie zapraszają w swoje progi psiaki.
Miejsca tego typu oznaczamy specjalną nakleją z logo naszej grupy i napisem „Miejsce Przyjazne Psiakom”.

Dotychczas do akcji włączyli się:

 

 • Sklep „Artykuły Zagraniczne”  oraz Butik „Kokarda”
   ul. Rogozina 47
  44-310 Radlin


  Do tych dwóch punktów bez problemu można wejść z psiakiem.
  W okresie letnim przed drzwiami wystawiona jest miska z wodą dla zwierząt. Sklep aktywnie włączył się również w organizację zbiórki żywności dla rybnickiego schroniska oraz co roku jest z nami przy organizacji „Dnia Psa”.
  Polecamy!

 

 • ABC sklep zoologiczny
  ul. Korfantego 3
  44-310 Radlin


Do sklepu bez problemu można wejść z psiakiem.
W okresie letnim przed drzwiami wystawiona jest miska z wodą dla zwierząt. Polecamy!

 • KM biuro rachunkowe
  ul. Orkana 6

  44-310 Radlin

  Biuro KM w Radlinie odwiedzają często klienci ze swoimi czworonogami.  Oprócz tego ,dzięki gościnności biura, w 2016 roku odbyło się tu szkolenie z udziałem behawiorysty dla właścicieli psów. Biuro aktywnie włączyło się również w organizację zbiórki żywności dla rybnickiego schroniska. Polecamy!

 

Jedno z najbardziej urokliwych i zielonych miejsc w centrum Radlina jest zawsze otwarte dla klientów z psami. Do włączenia się do naszej akcji wcale nie trzeba było namawiać! 🙂 Nie dość, że kochają zwierzęta, to jeszcze potrafią wyczarować z kwiatów cuda! Polecamy!

 • „Pub Na Winklu”
  ul. Korfantego 35
  44-310 Radlin

  Klimatyczne miejsce, z pięknym designem i oferujące ciekawe imprezy kulturalne.
  Co ważne, szeroko otwarte na właścicieli psiaków – czworonogi są tu mile widziane, mogą liczyć na odrobinę cienia i michę wody! Polecamy!